Akce: 

Nechce se Vám čekat na úřadě? Už nemusíte, vozidlo odhlásíme za Vás!!! 

Ekologická likvidace vozidel Praha

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. 

  1. SNADNO          
  2. RYCHLE
  3. KDYKOLIV

 

Postup ekologické likvidace vozu

ekologická likvidace

Každý, kdo se zbavuje svého sterého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků!  Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde  nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Doklady potřebné k likvidaci

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, kterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.  

 Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde  nebo nám zavolat na +420                                    606 272 373.

Nejčastější dotazy

  •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
  •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
  •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
  •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou "památku" či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.