Ochrana osobních údajů

Our Privacy Policy was last updated and posted on 19 February 2017. It governs the privacy terms of our Website, located at www.nuclear-power.net. Our Website follows all legal requirements to protect your privacy. Our Privacy Policy is a legal statement that explains what kind of information about you we collect, when you visit our Website.
Personally identifiable information (PII), or sensitive personal information (SPI), as used in information security and privacy laws, is information that can be used on its own or with other information to identify, contact, or locate a single person, or to identify an individual in context.
 
While using our Website, we do not ask you to provide us with any personally identifiable information. Therefore:
 
We do not collect any personally identifiable information and we do not store any personally identifiable information.
 
Since we do not store your personal information, we do not share, sell, trade or otherwise transfer to outside your personally identifiable information..

Tato stránka pojednává o ochraně osobních údajů na webu www.likvidace-vozidla-praha.cz. Tato stránka o ochraně osobních údajů byla aktualizována 25.3.2017.

Naše webové stránky splňují všechny právní požadavky k ochraně Vašich osobních údajů. Dále Vám popíšeme, jaké osobní údaje jsou sbírány, když navštívíte  naše webové stránky.

Co jsou to osobní údaje?

Osobní údaje a osobní citlivé informace jsou informace, které mohou být použity k identifikování, kontaktování a lokalizaci návštěvníka webových stránek.

Ochrana osobních údajů na www.likvidace-vozidel-praha.cz

Během návštěvy našich webových stránek po Vás nikde nepožadujeme žádné osobní údaje. Proto:

Žádné osobní údaje neschraňujeme ani neukládáme. Nemůžeme je tedy ani sdílet s třetími stranami, ani jinak předávat.

 

Vyhrazujeme si zde právo na změnu a aktualizace politiky ochrany osobních údajů, proto byste se měli s naší politikou ochrany osobních údajů pravidelně seznamovat. Všechny aktualizace této politiky budou prezentovány právě na této stránce.