Ekologická likvidace vozidel Bohnice – Odtah Autovraků

Bohnice – Krásná a Historická Oblast s Odpovědným Přístupem k Ekologii

Bohnice, situovaná na severu Prahy, je obec s dlouhou historií a působivým přírodním dědictvím. Tato městská část Prahy je známá svou rozmanitou krajinou, kterou tvoří lesy, parky a krásná zahrada botanické zahrady Prahy. Kombinace historických a moderních staveb dává Bohnicím unikátní charakter.

Eko-odpovědnost v Bohnicích

Obyvatelé Bohnic a místní podniky jsou hrdí na svůj aktivní přístup k ochraně životního prostředí. Bohnice jsou známé svými ekologickými iniciativami a programy na snižování emisí, což ukazuje na jejich hluboké pochopení významu udržitelnosti a péče o naši planetu.

Ekologická Likvidace a Odtah Vozidel

Jedním z klíčových příkladů těchto ekologických iniciativ je provozování ekologické likvidace vozidel. Naše firma nabízí kompletní služby v oblasti likvidace vozidel, které jsou prováděny se zvláštním důrazem na ochranu životního prostředí. Zabýváme se likvidací starých a poškozených vozidel, které již není možné opravit nebo jejichž provoz by byl ekonomicky nebo ekologicky neudržitelný.

Naše služby zahrnují:

 • Odtah vozidel od zákazníků na likvidaci
 • Recyklaci dílů a materiálů z likvidovaných vozidel
 • Bezpečnou likvidaci nebezpečných materiálů
 • Povinné administrativní procedury související s likvidací vozidla

Věříme v udržitelnou budoucnost a snažíme se o minimalizaci dopadů naše činnosti na životní prostředí. Proto je naše služba ekologické likvidace vozidel nejen v souladu s nejnovějšími ekologickými standardy, ale také aktivně přispívá k čistotě a zdraví naší komunity v Bohnicích.

Jako občané Bohnic a aktivní účastníci v ekologických iniciativách, jsme hrdí na naši roli v udržitelném rozvoji naší milované obce. Zveme vás, abyste se připojili k našemu úsilí o čistší a zdravější Bohnice a svět.

Likvidace vozidel Bohnice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Bohnice.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Bohnice – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.