Ekologická likvidace vozidel Březí – Odtah Autovraků

O obci Březí

Březí je malebná obec, která se nachází v údolí na pomezí středních Čech a jižních Čech. Charakteristické pro tuto oblast jsou rozsáhlé lesy, které obklopují Březí ze všech stran, a poskytují tak obyvatelům ideální podmínky pro pěší turistiku a cyklistiku. Místními symboly jsou březové stromy, které daly obci její název, a které jsou zároveň považovány za symbol ekologie a přírody.

Ekologie a Březí

Ekologie hraje v Březí velkou roli. Obyvatelé jsou hrdí na své přírodní bohatství a usilovně se snaží o jeho zachování. To je vidět nejen na množství březových stromů, ale také na způsobu, jakým obyvatelé zacházejí se svým odpadem, včetně autovraků.

Ekologická likvidace autovraků v Březí

Náš tým je připraven v obci Březí a okolí poskytnout služby spojené s ekologickou likvidací autovraků a jejich odtahem. S tím, jak stárnou naše auta, stávají se nevyhnutelně autovraky. Tato auta jsou potenciální zdrojem znečišťování, pokud nejsou správně zlikvidovány. Proto je naší prioritou tuto situaci řešit udržitelným a ekologickým způsobem.

Naše služby zahrnují:

 • Bezplatný odtah autovraků
 • Profesionální a ekologická likvidace vozidel
 • Zajištění všech potřebných administrativních úkonů

Společnost se snaží minimalizovat dopad na životní prostředí tím, že recykluje co nejvíce součástek a materiálů z autovraků. Naše ekologická likvidace vozidel zahrnuje také bezpečné odstranění a zneškodnění všech škodlivých látek.

V Březí a okolí jsme se zavázali chránit naše nádherné přírodní prostředí a pomáhat obyvatelům splnit jejich ekologické cíle. Jsme zde, abychom vám pomohli udržet naši planetu zdravou a čistou.

Likvidace vozidel Březí. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Březí.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Březí – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.