Ekologická likvidace vozidel Čisovice – Odtah Autovraků

O Čisovicích

Čisovice jsou malebnou vesnicí ležící v malebném prostředí středních Čech, necelých 30 km jihozápadně od Prahy. Tato tichá a poklidná obec, kde historie sahá až do 13. století, je domovem pro přibližně 500 obyvatel.
Příroda, která obec obklopuje, je jedním z hlavních důvodů, proč je Čisovice tak oblíbenou destinací pro ty, kdo hledají klid a ticho mimo ruch velkoměsta. Krajina kolem je bohatá na lesy, pole a louky, které poskytují nesčetné možnosti pro turistiku a cykloturistiku.

Ekologický přístup

V Čisovicích je velký důraz kladen na ochranu a zachování místní přírody a jejího bohatství. Obec je hrdá na své zelené prostředí a každý obyvatel i návštěvník je povzbuzován k tomu, aby jej respektoval a chránil.
Naše společnost, která provozuje ekologickou likvidaci vozidel, je součástí tohoto ekologického přístupu. Jsme si vědomi důležitosti zachování přírody pro budoucí generace a jsme hrdí na to, že můžeme přispět k její ochraně.

Ekologická likvidace a odtah vozidel

Jsme specializovaní na ekologickou likvidaci vozidel a nabízíme také odtah autovraků. Naše služby zahrnují:

 • Odtah vozidel z jakéhokoli místa v Praze a středních Čechách.
 • Bezpečnou a ekologickou likvidaci vozidel v souladu s nejnovějšími environmentálními normami a regulacemi.
 • Využití nejmodernější technologie a postupů pro maximalizaci recyklace a minimalizaci odpadu.

V Čisovicích a okolí jsme se stali důvěryhodným partnerem pro všechny, kdo hledají spolehlivé, profesionální a především ekologické služby v oblasti likvidace a odtahu vozidel. Jsme hrdí na to, že přispíváme k udržitelnosti a zachování přírodních krás obce Čisovice.

Likvidace vozidel Čisovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Čisovice.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Čisovice – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.