Ekologická likvidace vozidel Dobřichovice – Odtah Autovraků

Dobřichovice: Srdce Přírody a Domov Pro Ekologickou Likvidaci

Dobřichovice, malebná obec nacházející se v okrese Praha-západ, je perla středních Čech. Je obklopena tím, co je nejdůležitější – přírodou, řekou Berounkou a historickými památkami. Naše služby v oblasti ekologické likvidace vozidel zde nacházejí svůj domov.

Příroda a Ekologie

Dobřichovice je obklopené lesy, které svými stromy poskytují přístřeší pro rozmanitý druh fauny a flory. Stejně tak je řeka Berounka nezbytnou součástí obce, která zde poskytuje nejen možnost rekreace, ale také domov pro mnoho druhů ryb a vodních ptáků. Obec je takto průsečíkem mezi člověkem a přírodou, který si zakládá na ekologické udržitelnosti a ochraně přírody.

Ekologická Likvidace Vozidel

V rámci péče o životní prostředí jsme v Dobřichovicích zřídili ekologickou likvidaci vozidel. Tato služba zajišťuje, že stará a nepotřebná vozidla jsou odstraněna a zlikvidována v souladu s nejpřísnějšími ekologickými normami. Zároveň se staráme o to, aby byly všechny díly, které lze znovu použít, správně recyklovány. To vše přispívá k zachování naší krásné obce a její přírody pro budoucí generace.

Odtah Autovraků

Provozujeme také službu odtahu autovraků. Naše společnost je připravena vyzvednout nepotřebná vozidla z jakékoliv části Prahy a středních Čech, včetně samotných Dobřichovic. Tato služba je poskytována zcela zdarma a je součástí našeho závazku vůči ekologické udržitelnosti.

Naše Firma

 • Jsme místní firma, která je součástí komunity Dobřichovic.
 • Provozujeme ekologickou likvidaci a odtah autovraků, poskytujeme tyto služby v Praze a středních Čechách.
 • Zavazujeme se k ochraně životního prostředí a zdraví naší komunity.

Dobřichovice jsou domovem, který nás inspiruje k tomu, abychom pečovali o životní prostředí a poskytovali ekologické služby, které jsou v souladu s přírodou, která nás obklopuje. Děkujeme vám za vaši podporu a důvěru.

Likvidace vozidel Dobřichovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Dobřichovice.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Dobřichovice – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.