Ekologická likvidace vozidel Holešovice – Odtah Autovraků

O Holešovicích

Holešovice, kdysi industriální srdce Prahy, se v posledních desetiletích proměnilo v dynamický, moderní a multikulturní městský obvod. Nacházející se na severním okraji města, tato oblast je domovem bohatého kulturního života a mnoha ekologických iniciativ.

Holešovice se vyznačuje svojí unikátní směsicí architektury od historických budov po moderní bytové komplexy, což odráží dynamickou a různorodou historii této oblasti. Její ulice jsou plné života, galerií, kaváren, obchodů a parků, které všechny spolu tvoří svéráznou atmosféru Holešovic.

Eko-iniciativy v Holešovicích

V Holešovicích je velký důraz kladen na ekologii. Zdejší komunita se snaží aktivně přispívat k ochraně životního prostředí různými způsoby:

• Ekologické programy: Ve spolupráci s městskou radou a neziskovými organizacemi se v Holešovicích pravidelně konají různé ekologické programy, jako je recyklace odpadu, výsadba stromů a čištění veřejných prostor.

• Udržitelný životní styl: Mnoho obchodů a restaurací v Holešovicích nabízí ekologické a udržitelné produkty, podporuje recyklaci a využívání obnovitelných zdrojů energie.

• Zelené prostory: Holešovice se může pochlubit řadou parků a zelených ploch, které poskytují útočiště pro místní divokou život a zároveň nabízejí obyvatelům místa pro odpočinek a rekreaci.

Naše služby v Holešovicích

Naše firma je součástí tohoto eko-přístupu, který je tak charakteristický pro Holešovice. Provozujeme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem, službu, která přispívá k ochraně životního prostředí a udržitelnosti celé oblasti. Naše služby zahrnují:

• Ekologická likvidace vozidel: Staráme se o bezpečnou a ekologickou likvidaci starých a nefunkčních vozidel. Zajistíme jejich demontáž a odstranění všech škodlivých materiálů podle nejpřísnějších ekologických norem.

• Odtah autovraků: Nabízíme také odtah autovraků z jakéhokoli místa v Praze a středních Čechách. Díky našim profesionálním týmům a vybavení můžeme zajistit rychlý a efektivní odtah.

Díky našim službám se můžete zbavit starých vozidel bez zbytečného zatížení životního prostředí. Přispějte k ekologii a udržitelnosti Holešovic – společně můžeme vytvořit lepší a zelenější budoucnost.

Likvidace vozidel Holešovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Holešovice.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Holešovice – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.