Ekologická likvidace vozidel Jílové u Prahy – Odtah Autovraků

Jílové u Prahy: Město spojující historii a ekologii

Jílové u Prahy je malebné město ležící na okraji středních Čech, kousek od metropole Prahy. Toto místo má svůj jedinečný kouzlo, které pramení z jeho historického odkazu a přirozené krásy, ale také z jeho současného zaměření na ochranu životního prostředí.

Historie a příroda

Jílové u Prahy má dalekou historii spojenou s těžbou zlata a je domovem řady kulturních památek. Okolní příroda poskytuje nádhernou scénu pro město a také znamená domov pro mnoho druhů flory a fauny.

Ekologické úsilí

S ohledem na jeho bohatou přírodní a kulturní dědictví, Jílové u Prahy si klade za cíl být v přední linii ekologických iniciativ. Město podporuje řadu ekologických projektů a aktivit, které se snaží minimalizovat dopad na životní prostředí a udržovat jeho přírodní krásu pro budoucí generace.

Ekologická likvidace vozidel

V rámci tohoto ekologického úsilí se naše firma zaměřuje na ekologickou likvidaci vozidel. Víme, jak důležité je zachování našeho prostředí, a proto poskytujeme služby likvidace vozidel s nulovým dopadem na životní prostředí. Naše procesy jsou navrženy tak, aby minimalizovaly produkci odpadu a maximálně využily recyklaci.

Odtah autovraků: Odtáhneme vozidlo z jakékoliv lokality v Jílovém u Prahy a okolí, aby bylo důkladně a ekologicky zlikvidováno.
Recyklace vozidel: Staráme se o to, aby všechny součásti vozidla byly správně recyklovány a znovu použity, pokud je to možné.
Bezpečná likvidace: Ujistěte se, že nebezpečné materiály, jako jsou baterie a oleje, jsou bezpečně a odpovědně likvidovány.

Spojení historie, přírody a ekologie

Tak jako Jílové u Prahy spojuje svou historii a přírodní krásu s moderním ekologickým přístupem, i naše firma věří v silné spojení mezi péčí o životní prostředí a službami, které nabízíme. Jako firma zasazená do srdce středních Čech, jsme hrdí na to, že můžeme přispívat k ochraně našeho města a naší krajiny pro budoucí generace.

Likvidace vozidel Jílové u Prahy. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Jílové u Prahy.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Jílové u Prahy – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.