Ekologická likvidace vozidel Konětopy – Odtah Autovraků

Konětopy: Přírodní Krása s Moderním Závazkem k Ekologii

Konětopy je malebná obec ležící v srdci středních Čech, zhruba 30 kilometrů severovýchodně od Prahy. Tato část regionu je známa svými poklidnými krajinami, poli a loukami, které se rozprostírají v malebném kontrastu k zářící modré obloze.

Konětopy jsou také domovem pro bohatou historii a kulturní dědictví. Tato oblast je domovem pro řadu historických památek, jako je kostel svatého Mikuláše, který vdechuje do kraje ducha minulosti.

Angažovanost v Ochraně Přírody

Jako obec, která hrdě ukazuje svou nádhernou přírodu, je Konětopy hluboce zavázána k ekologické udržitelnosti. Právě zde se nachází naše firma, která hraje klíčovou roli v ekologické likvidaci vozidel a odtahu autovraků.

Naše služby zahrnují:

 • Ekologickou likvidaci vozidel: Pomáháme zajistit, že staré a nepoužívané automobily jsou likvidovány způsobem, který minimalizuje jejich dopad na životní prostředí. Provádíme recyklaci a zajišťujeme bezpečnou likvidaci škodlivých materiálů.
 • Odtah autovraků: Poskytujeme bezplatný odtahový servis pro vozy, které již nejsou schopné jízdy. Tím pomáháme udržovat naše cesty a veřejné prostory čisté.

Vaše Auto, Náš Závazek

Naše firma v Konětopech je hrdá na to, že přispívá k udržitelnosti a ekologické ochraně této krásné obce. S naším odborným týmem a vysoce kvalitními službami se snažíme zajišťovat, že i auta, která dosloužila svůj čas, mají své místo v ekologickém cyklu.

Připojte se k nám v našem závazku k ochraně našeho okolí a přírody. Vaše auto může být dalším krokem k lepší budoucnosti pro Konětopy a celé střední Čechy.

Likvidace vozidel Konětopy. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Konětopy.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Konětopy – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.