Ekologická likvidace vozidel Košíře – Odtah Autovraků

O Košířích

Košíře jsou jednou z městských částí Prahy, která kombinuje půvab malé obce s výhodami velkoměsta. Zasazená do malebného prostředí, obklopena zelení a klidem, tato oblast je oblíbená pro rodiny a milovníky přírody. Přestože se nachází jen kousek od ruchu hlavního města, Košíře jsou důkazem, že v srdci Prahy může být i klid a harmonie.

Příroda a ekologie

Jedním z hlavních lákadel Košíř je jejich ohromující přírodní bohatství. Široké možnosti procházek, pikniků, a dokonce i horolezectví v nedaleké přírodní rezervaci, dělají z Košíř ideální místo pro ty, kteří si cení přírody a čistého životního prostředí. Místní obyvatelé jsou hrdí na svou oblast a často se zapojují do dobrovolnických aktivit na podporu udržitelnosti a ekologie.

Ekologická likvidace a odtah autovraků

Kromě svého důrazu na přírodní krásu a ochranu životního prostředí, Košíře také vítají iniciativy, které se snaží řešit další ekologické výzvy. Naše společnost nabízí služby ekologické likvidace vozidel a odtahu autovraků. Naším cílem je minimalizovat dopad starých a nefunkčních vozidel na životní prostředí.

 • Ekologická likvidace: Máme za cíl udržet naši planetu zelenou tím, že se staráme o odpovědnou a bezpečnou likvidaci vozidel. Tento proces zahrnuje recyklaci vozidlových dílů, které je možné znovu použít, a bezpečné odstranění těch, které jsou nebezpečné pro životní prostředí.
 • Odtah autovraků: Nabízíme také službu odtahu autovraků. Ať už jste doma nebo na cestách, naše tým je připraven přijít a odstranit vaše staré vozidlo, aby nezatěžovalo okolí.

Naše služby jsou k dispozici pro všechny obyvatele Košíř a okolních oblastí. Díky našemu zapojení se můžete cítit jistí, že děláte vše pro zachování nádherného prostředí, které tuto oblast charakterizuje.

Likvidace vozidel Košíře. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Košíře.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Košíře – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.