Ekologická likvidace vozidel Křenek – Odtah Autovraků

Křenek: Zelená perla středních Čech

V srdci středních Čech leží malebná obec Křenek, která se může pochlubit bohatou historií, překrásnými krajinami a především silným závazkem k ochraně životního prostředí. Tato obec je skvělým příkladem toho, jak může moderní život harmonicky koexistovat s přírodou, aniž by došlo k její degradaci.

Eko-životní styl Křenku

Křenek je jedním z míst v Čechách, kde se místní obyvatelé rozhodli žít v souladu s přírodou. Každý aspekt života zde, od zemědělství až po dopravu, je plánován s ohledem na ekologii. Ve snaze minimalizovat dopad na přírodu a zajistit dlouhodobou udržitelnost se Křenek rozhodl pro několik ekologických opatření. Mezi nimi patří:

 • Zavedení recyklačních programů pro různé druhy odpadu
 • Povzbuzování místních obyvatel k využívání veřejné dopravy nebo jízdy na kole
 • Správa a ochrana přírodních zdrojů v obci

Ekologická likvidace vozidel: Součást zeleného poslání Křenku

Jedním z hlavních příspěvků Křenku k ekologii je jeho spolupráce s naší firmou, která poskytuje ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Naše společnost je předním poskytovatelem těchto služeb v Praze a středních Čechách, včetně Křenku. Nabízíme odtahové služby pro stará nebo nepotřebná auta, která jsou pak bezpečně a ekologicky likvidována.

Tato služba nejenže pomáhá udržet obec čistou a bezpečnou, ale také přispívá k udržitelnosti tím, že se staré automobily přeměňují na recyklovaný materiál místo toho, aby končily na skládkách. Navíc nabízíme i možnost využití náhradních dílů z těchto aut, čímž se dále snižuje ekologická stopa.

V Křenku jsme hrdí na to, jak pečlivě a zodpovědně zacházíme s naším životním prostředím. Společnost je vítána k připojení se k nám v našem závazku k ekologii a udržitelnosti, ať už prostřednictvím využití našich ekologických služeb likvidace aut, nebo jakýmkoli jiným způsobem, který je v souladu s naším posláním chránit a respektovat naši planetu.

Likvidace vozidel Křenek. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Křenek.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Křenek – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.