Ekologická likvidace vozidel Kytín – Odtah Autovraků

O kouzlu Kytína

Kytín je malebná vesnice nacházející se v srdci středních Čech, kde život plyne poklidným tempem, obklopen přírodou a historickými památkami. Vyznačuje se svou silnou komunitou a závazkem k zachování přírodního a kulturního dědictví regionu.

Ekologická péče o naši krajinu

Střední Čechy, domov Kytína, jsou oblastí plnou krásných lesů, luk a potoků. Ochrana těchto přírodních zdrojů je pro nás prioritou. Právě proto jsou naše služby koncipovány tak, aby byly co nejšetrnější k životnímu prostředí.

Ekologická likvidace vozidel

Při ekologické likvidaci vozidel jsme velmi opatrní. Provádíme ji tak, aby byly z automobilů odstraněny všechny škodlivé látky a materiály. Všechny díly, které lze recyklovat, jsou řádně zpracovány a použity znovu.

 • Bezpečnost: Při likvidaci zajišťujeme bezpečnou manipulaci se všemi částmi vozidla.
 • Recyklace: Recyklujeme co nejvíce materiálů z likvidovaných vozidel, abychom minimalizovali dopady na životní prostředí.
 • Legální: Naše likvidace probíhá v souladu se všemi platnými zákony a předpisy.

Odtah autovraků v Praze a středních Čechách

Kromě ekologické likvidace vozidel nabízíme také službu odtahu autovraků. V Praze a středních Čechách jsme připraveni zajistit odtah vašeho vozidla a jeho následnou likvidaci. Naším cílem je poskytovat komplexní služby, které zjednoduší proces likvidace vašeho vozidla a zároveň pomohou chránit naše přírodní zdroje.

Kytín a naše služby

Jako firma působící v oblasti Kytína a středních Čech jsme hrdí na to, že přispíváme k ochraně místního životního prostředí prostřednictvím našich ekologických služeb. Společně můžeme udržet naši krajinu čistou a bezpečnou pro budoucí generace.

Likvidace vozidel Kytín. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Kytín.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Kytín – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.