Ekologická likvidace vozidel Letňany – Odtah Autovraků

O Letňanech

Letňany jsou unikátní městská část Prahy, která se nachází v severovýchodním cípu hlavního města. Tato oblast je známá svou pestrým mixem starých staveb a nově postavených rezidenčních areálů, které jsou obklopeny rozlehlými zelenými plochami a parky.

Ekologická péče

Letňany jsou známé svým silným důrazem na udržitelnost a ochranu životního prostředí. Zdejší radnice investuje do zelených projektů a do infrastruktury pro cyklisty, což vytváří přátelské prostředí pro lidi i přírodu.

Ekologická likvidace vozidel v Letňanech

Je obecně známo, že nepoužívané a opuštěné automobily mohou mít negativní dopad na životní prostředí. Tyto autovraky nejenže narušují vizuální estetiku okolí, ale také mohou unikat nebezpečné chemikálie do půdy a vody.

Naše firma a naše služby

Naše společnost, působící v Praze a středních Čechách, je na přední linii boje proti těmto problémům. Nabízíme služby, které zahrnují:

 • Ekologickou likvidaci vozidel
 • Odtah nepotřebných nebo nefunkčních automobilů

Naše služby jsou prováděny s ohledem na nejvyšší environmentální standardy a regulace. Každé vozidlo, které přijmeme, je pečlivě rozebráno a všechny recyklovatelné materiály jsou vyčleněny a připraveny k opětovnému využití. Tímto způsobem minimalizujeme odpad a zároveň přispíváme k ochraně životního prostředí.

V Letňanech a dalších městských částech Prahy jsme připraveni zajistit, že vaše staré vozidlo bude odstraněno bezpečně, efektivně a způsobem, který je v souladu s naším závazkem k udržitelnosti. Naše služby jsou nejen prospěšné pro vás, ale také pro naši planetu.

Jestliže máte vozidlo, které potřebuje likvidovat, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde, abychom vám pomohli a zároveň chránili naši přírodu.

Likvidace vozidel Letňany. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Letňany.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Letňany – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.