Ekologická likvidace vozidel Liboc – Odtah Autovraků

O Liboci

Liboc je malebná obec, která se nachází v klidné části Prahy 6. Její historie sahá až do 11. století, což jí dodává jedinečný historický ráz. Přestože se jedná o malou obec, nabízí svým obyvatelům a návštěvníkům široké spektrum služeb a aktivit. Liboc je obklopena krásnou přírodou a stále si zachovává svůj půvab vesnického prostředí, a to i přesto, že je součástí hlavního města.
Liboc a ekologie
V Liboci se velmi dbá na ekologii a udržitelnost. Obyvatelé a místní správa se snaží chránit přírodní prostředí a snižovat dopady na životní prostředí. Mezi tyto aktivity patří recyklace, kompostování a úsilí o omezení emisí skleníkových plynů.

Ekologická likvidace vozidel v Liboci

Jednou z cest, jak přispět k ochraně životního prostředí, je řádná a ekologická likvidace vozidel. Naše firma poskytuje profesionální služby v oblasti odtahu a ekologické likvidace vozidel nejen v Praze, ale i v celých středních Čechách.
Naše služby:

 • Odtah vozidel: Ať už jde o havarované auto nebo starý automobil, který už není schopen jízdy, naše firma se postará o bezpečný a profesionální odtah vozidla.
 • Ekologická likvidace: Veškeré vozidla, které odtáhneme, procházejí procesem ekologické likvidace. To zahrnuje odstranění všech škodlivých látek, které by mohly poškodit životní prostředí.
 • Recyklace: Po odstranění škodlivých látek jsou všechny zbývající materiály recyklovány tak, aby byl jejich dopad na životní prostředí minimalizován.

Společnost je plně licencovaná a dodržuje všechna příslušná pravidla a nařízení. Naší prioritou je nejen poskytnout kvalitní služby našim zákazníkům, ale také přispět k ochraně a zachování životního prostředí. V Liboci a v celých středních Čechách jsme k dispozici pro všechny, kdo potřebují naše služby.

Likvidace vozidel Liboc. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Liboc.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Liboc – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.