Ekologická likvidace vozidel Louňovice – Odtah Autovraků

O Louňovicích

Louňovice, malebná obec ležící v údolí řeky Sázavy ve středních Čechách, se může pochlubit dlouhou historií a přírodními krásami. Svého času byly těžištěm hornictví, dnes jsou hlavně oázou klidu a pohody. Široký výhled na panoramata Posázaví je zde kombinován s bohatstvím kulturního dědictví.

Ekologická angažovanost

Louňovice se snaží svou historii a přírodní krásy udržovat pro budoucí generace. Obec se pyšní množstvím zeleně, a proto je důležité dbát na její udržitelnost a ekologii. Louňovice věří v praxi ekologického života a podporuje aktivní přístup k ochraně přírody.

Ekologická likvidace vozidel

V rámci svého úsilí o ochranu životního prostředí, Louňovice vítá služby ekologické likvidace vozidel. Provozujeme zde ekologický odtah autovraků, který zahrnuje nejen bezpečné a efektivní odstranění nepotřebných vozidel, ale také jejich recyklaci.

 • Bezpečné odstranění vozidel: Staré a nepotřebné automobily mohou být rizikem pro životní prostředí. Náš tým je profesionálně vyškolen pro manipulaci s těmito vozy a zajistí jejich bezpečný odtah.
 • Recyklace: Naše firma se specializuje na recyklaci autovraků. Železo, ocel, hliník, měď a další materiály jsou odděleny a poslány do recyklačních center, kde jsou přepracovány pro další použití.

Servis v Praze a středních Čechách

Naše služby nejsou omezeny jen na Louňovice. Provozujeme odtahovou službu a ekologickou likvidaci vozidel také v Praze a celých středních Čechách. Nabízíme rychlý, efektivní a především ekologicky šetrný servis, který zahrnuje odtah autovraků, jejich následnou likvidaci a recyklaci.

Společně se snažíme o udržitelnější budoucnost a ochranu přírody, která nás obklopuje. Ať už jste obyvatelem Louňovic, Prahy, nebo jiné obce ve středních Čechách, můžete se na nás obrátit s důvěrou.

Likvidace vozidel Louňovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Louňovice.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Louňovice – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.