Ekologická likvidace vozidel Mníšek pod Brdy – Odtah Autovraků

O městečku Mníšek pod Brdy

Mníšek pod Brdy, malebná obec ležící uprostřed krásné české přírody ve Středočeském kraji, je jakoby vytržený z idylických pohlednic. Tato malá obec je proslulá svou historickou atmosférou a architekturou, mezi kterou patří například zámek Mníšek pod Brdy.

Závazek k ekologii

V obci Mníšek pod Brdy je cítit silný závazek k ochraně životního prostředí a udržitelnosti. Vzhledem k blízkosti nádherných lesů a přírodních parků je obyvatelům obce ekologie blízká a chápou důležitost péče o životní prostředí.

Ekologická likvidace vozidel

Naším cílem je tento závazek dále rozvíjet a podporovat. Proto naše firma nabízí služby v oblasti ekologické likvidace vozidel. Provádíme odtah autovraků a jejich následnou ekologickou likvidaci.
Co to znamená?

 • Naše metody likvidace vozidel jsou navrženy tak, aby minimalizovaly dopad na životní prostředí. To zahrnuje bezpečné odklonění škodlivých materiálů a recyklaci všech možných částí vozu.
 • Při odtahu autovraků zajišťujeme, aby byl proces co nejméně narušující pro obyvatele obce a současně co nejefektivnější.
 • Nabízíme také odtah zdarma v rámci Prahy a středních Čech, včetně obce Mníšek pod Brdy.

Náš přínos

Naším cílem je pomoci obci Mníšek pod Brdy a jejím obyvatelům v jejich závazku k ekologii. Tím, že nabízíme ekologickou likvidaci vozidel, pomáháme chránit a udržovat krásu a čistotu našeho okolí. Naše služby jsou navrženy tak, aby byly co nejpřístupnější pro obyvatele této oblasti, a to včetně odtahu zdarma.
Společně můžeme udělat náš svět lepším!

Likvidace vozidel Mníšek pod Brdy. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Mníšek pod Brdy.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Mníšek pod Brdy – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.