Ekologická likvidace vozidel Nová Ves – Odtah Autovraků

O Nové Vsi a její Ekologické Přispění

Nová Ves je malebná obec nacházející se ve středních Čechách, kde se harmonicky prolíná historické dědictví a moderní život. Vyznačuje se klidným prostředím, kde ještě stále převažuje rolnická kultura a kde můžete nalézt nejen množství historických památek, ale také široké spektrum moderních služeb a obchodů.

Ekologická Odpovědnost

Nová Ves je obec, která si velmi cení svého přírodního bohatství a dělá vše pro jeho ochranu a udržitelnost. Ekologická odpovědnost je zde vysoko na seznamu priorit. Jako součást tohoto úsilí, se obec zaměřuje na rozvoj ekologických služeb a podniků, které mají za cíl minimalizovat dopad činností lidí na okolní přírodu.

Ekologická Likvidace Vozidel

Jedním z těchto ekologicky zaměřených podniků je naše firma, která provozuje ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Naše služby zahrnují:

 • Odtah vozidel: Bez ohledu na stav vozidla, jeho typ nebo místo, kde se nachází, jsme schopni zajistit jeho odtah.
 • Ekologická likvidace: Provádíme bezpečnou a ekologickou likvidaci vozidel, přičemž všechny komponenty jsou recyklovány nebo bezpečně zlikvidovány.
 • Péče o okolí: Při provádění našich služeb dbáme na minimální dopad na okolní prostředí a komunitu.

V Nové Vsi a celé Praze, včetně středních Čech, jsou naše služby k dispozici pro všechny, kteří chtějí své staré nebo nepoužitelné vozidlo bezpečně a ekologicky zlikvidovat.

Naše Firma

S naší firmou máte jistotu, že se o vaše vozidlo postaráme s nejvyšší mírou odbornosti a péče. Naše ekologické služby jsou nejen šetrné k životnímu prostředí, ale také v souladu s nejnovějšími ekologickými předpisy a standardy. Navíc, naše služby jsou k dispozici 24/7, takže se na nás můžete spolehnout kdykoli potřebujete.

Závěrem, v Nové Vsi jsme hrdí na naše příspěvky k ochraně a udržitelnosti našeho životního prostředí. Naše služby jsou zde k dispozici pro všechny, kteří chtějí přispět k lepší budoucnosti naší planety.

Likvidace vozidel Nová Ves. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Nová Ves.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Nová Ves – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.