Ekologická likvidace vozidel Ohrobec – Odtah Autovraků

O Ohrobci – Malebné obci s duchem ekologie

Ohrobec je malebná obec situovaná v srdci středních Čech. Tato obec je známá svou bohatou historií, překrásnou přírodou a klidným prostředím. V průběhu let si zachovala svůj autentický venkovský charakter a stále více se věnuje ekologii, čímž je přitažlivá pro ty, kteří hledají únik z ruchu města.

Ohrobec a Ekologie

V Ohrobeci je ekologie na prvním místě. Obec se aktivně snaží o zachování své přírodní krásy a biodiverzity. To se projevuje například v rozsáhlých projektech na obnovu místních ekosystémů, včetně lesů, luk a rybníků.

Ekologická likvidace vozidel

Ve snaze podporovat udržitelný životní styl, se Ohrobec stal místem, kde firma provozuje ekologickou likvidaci vozidel. Tato služba pomáhá obyvatelům obce a okolí bezpečně a ekologicky likvidovat jejich staré a nepotřebné vozy.

Služby ekologické likvidace a odtahu vozidel

Naše firma nabízí následující služby v Ohrobci a okolních oblastech:

 • Odtah nepotřebných vozidel: Zajišťujeme rychlý a bezpečný odtah nepotřebných vozidel přímo z vašeho domova nebo místa, které si zvolíte.
 • Ekologická likvidace vozidel: Všechny vozy, které odtáhneme, jsou likvidovány ekologickým způsobem, aby minimalizovaly dopad na životní prostředí.
 • Recyklace materiálů: Součástí našeho procesu likvidace je i recyklace materiálů z nepotřebných vozidel, která zahrnuje odloučení a třídění různých materiálů pro další použití.

Naše služby jsou zaměřené na poskytování ekologických řešení pro obyvatele Ohrobce a středních Čech. Naším cílem je chránit přírodní krásu tohoto regionu a přispívat k udržitelnému rozvoji obce.

Likvidace vozidel Ohrobec. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Ohrobec.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Ohrobec – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.