Ekologická likvidace vozidel Řeporyje – Odtah Autovraků

O Městské Části Praha-Řeporyje

Praha-Řeporyje je malebná městská část nacházející se na západě Prahy, kde historie setkává modernost. Místní architektura zahrnuje rozmanitost od tradičních českých domů až po moderní výstavbu. To vše je doplněno o nádherné přírodní prostředí s bohatou florou a faunou, což je zvláště oceněno milovníky přírody a turistiky.
Řeporyje a Ekologie
Tato oblast je velmi hrdá na své ekologické snahy. Místní obyvatelé a vláda městské části jsou aktivně zapojeni do široké škály iniciativ zaměřených na zachování a ochranu přírodního bohatství oblasti. K těmto iniciativám patří například recyklace, kompostování, údržba zeleně a vytváření ekologických vzdělávacích programů pro mládež.

Ekologická Likvidace Vozidel
V rámci jejich environmentálního úsilí je v Praze-Řeporyje i služba ekologické likvidace vozidel. Tato služba je velmi důležitá, neboť představuje ekologicky šetrný způsob, jak se zbavit starých, nefunkčních a nepotřebných vozidel, které by jinak mohly negativně ovlivnit životní prostředí.

Náš tým se stará o to, že každé vozidlo je bezpečně a efektivně odstraněno.
Zajišťujeme, že všechny části vozidla, které mohou být recyklovány nebo znovu použity, jsou řádně zpracovány.
Zneškodňujeme všechny škodlivé materiály a tekutiny, aby nedošlo k jejich uniknutí do životního prostředí.
Provádíme všechny tyto služby v souladu se všemi platnými zákony a předpisy.
Odtah Autovraků
Kromě likvidace vozidel nabízíme také odtah autovraků. Naše firma poskytuje bezproblémový a profesionální odtahový servis pro všechny obyvatele Řeporyj a okolí. Snažíme se zajistit, že tento proces je pro naše zákazníky co nejméně stresující a nejnákladnější.

Ve Řeporyjích se neustále snažíme podporovat ekologické hodnoty a zároveň poskytovat nezbytné služby, které pomáhají udržovat naše město čisté a bezpečné. Těšíme se na to, že budeme i nadále součástí tohoto úsilí a budeme sloužit obyvatelům této nádherné oblasti.

Likvidace vozidel Řeporyje. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Řeporyje.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Řeporyje – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.