Ekologická likvidace vozidel Řevnice – Odtah Autovraků

O obci Řevnice

Obec Řevnice je malebné město ležící v nádherné krajině středních Čech, kousek jihozápadně od metropole Prahy. Zasazeno do údolí Berounky, je Řevnice oáza klidu a pohody, kde se tradice harmonicky snoubí s moderním způsobem života.

Ekologie v Řevnici

Stejně jako mnoho jiných částí České republiky, i Řevnice je místem, kde se obyvatelé snaží žít v souladu s přírodou. Místní obec si velmi cení svého přírodního bohatství a vyvíjí úsilí o jeho ochranu. Ekologie zde hraje velkou roli, ať už jde o třídění odpadu, podporu obnovitelných zdrojů energie, nebo ekologickou likvidaci aut.

Naše služby v oblasti Řevnice

Nabízíme kompletní řešení pro ekologickou likvidaci vozidel v Řevnici a okolí. Specializujeme se na odtah nepotřebných vozidel a jejich následnou likvidaci způsobem, který je v souladu s nejpřísnějšími ekologickými standardy. Naše služby zahrnují:

 • Odtah nepotřebných vozidel: Bez ohledu na stav vašeho vozidla vám nabízíme odtah zdarma.
 • Ekologická likvidace: Provádíme likvidaci vozidel tak, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí. Všechny materiály jsou pečlivě tříděny a recyklovány nebo zneškodněny podle nejlepších dostupných metod.
 • Právní dokumentace: Po likvidaci vozidla vám poskytneme potvrzení o ekologické likvidaci, které můžete použít pro odhlášení vozidla z evidence.

Naše firma je hrdá na to, že může přispívat k ekologickému úsilí obce Řevnice a pomáhat obyvatelům jednoduše a bezpečně se zbavit svých starých vozidel. Jsme tu pro vás, kdykoli budete potřebovat naše služby v oblasti ekologické likvidace vozidel.

Likvidace vozidel Řevnice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Řevnice.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Řevnice – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.