Ekologická likvidace vozidel Slapy – Odtah Autovraků

O Slapech, Praha-západ

Slapy je malebná obec nacházející se na západním okraji Prahy. Tato obec je obklopena bohatou přírodou a její hlavní atrakcí je vodní nádrž Slapy, která je jednou z největších a nejkrásnějších v České republice. Slapy tak nabízí nejen klidný venkovský život, ale také množství rekreačních aktivit.

Ekologie ve Slapech

Slapy jsou obec, která dbá na ekologii a udržitelnost. Její obyvatelé a správa obce si velmi váží přírodních krás, které obec obklopují, a vynakládají značné úsilí na jejich zachování. Díky tomu může Slapy nabídnout čisté a zdravé prostředí pro své obyvatele i návštěvníky.

Ekologická likvidace vozidel a odtah vraků ve Slapech

Jako součást našeho úsilí o podporu ekologie a udržitelnosti ve Slapech poskytujeme služby ekologické likvidace vozidel a odtahu vraků. Tyto služby jsou k dispozici všem obyvatelům Slap a okolních oblastí, kteří hledají ekologický způsob, jak se zbavit svých starých a nepotřebných automobilů.

 • Bezplatný odtah autovraků: Nabízíme bezplatný odtah vašeho starého automobilu přímo z vaší domácnosti nebo jakéhokoli jiného místa ve Slapech a západních Čechách.
 • Ekologická likvidace: Vaše vozidlo je poté recyklováno v souladu s nejpřísnějšími ekologickými normami. Snažíme se maximalizovat recyklaci vraku a minimalizovat jeho dopad na životní prostředí.
 • Profesionální služby: Naši odborníci jsou vždy připraveni poskytnout vám kvalitní služby a poradit vám v jakýchkoli otázkách týkajících se likvidace vozidel.

Naše firma, která se zabývá ekologickou likvidací vozidel a odtahem vraků, se aktivně podílí na udržitelném rozvoji obce Slapy. Naším cílem je pomoci obyvatelům vyřešit problémy se starými a nepotřebnými vozidly a přitom přispívat k ochraně místní přírody.

Likvidace vozidel Slapy. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Slapy.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Slapy – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.