Ekologická likvidace vozidel Slivenec – Odtah Autovraků

Vítejte ve Slivenci, perle přírody v srdci Čech

Slivenec je malebná obec a současně městská část Prahy, která se rozkládá v překrásné krajině středních Čech. Tato oblast je známá svými velkolepými kamenolomy, které kdysi dodávaly materiál pro stavitelství po celé Praze. Tyto kamenolomy jsou dnes překrásnými přírodními památkami, které lákají návštěvníky k procházkám a k objevování místní flóry a fauny.

Naše společnost a její závazek k ekologii

My, ve Vaší firmě, si vážíme místního přírodního bohatství a chápeme, jak důležité je pečovat o naše okolí. Naše služby ekologické likvidace vozidel a odtahu autovraků jsou právě tím, jak se snažíme přispět k ochraně životního prostředí ve Slivenci a okolí.

Ekologická likvidace vozidel

Naše firma nabízí ekologickou likvidaci vozidel, což znamená, že se staráme o to, aby byla auta, která již nejsou v provozuschopném stavu, zlikvidována způsobem, který minimalizuje dopad na životní prostředí. To zahrnuje následující kroky:

 • Odstranění a recyklace všech škodlivých materiálů a kapalin z vozidla
 • Recyklace všech recyklovatelných částí vozidla
 • Bezpečné a ekologické zpracování zbytků vozidla

Odtah autovraků

Kromě likvidace vozidel nabízíme také službu odtahu autovraků. Pokud máte auto, které je již mimo provoz a potřebujete se ho zbavit, jsme tady, abychom Vám pomohli. Naše týmy jsou vybaveny nejmodernějšími vozidly pro odtah a jsou připraveny odstranit autovrak z Vašeho pozemku rychle a efektivně.

Váš partner pro ekologické řešení

Ve Vaší firmě jsme hrdí na to, že jsme odpovědným partnerem pro obyvatele Slivence a středních Čech v oblasti ekologické likvidace vozidel a odtahu autovraků. Jsme tady, abychom pomohli chránit přírodu, kterou milujeme, a poskytovat kvalitní služby, které přispívají k udržitelnému a ekologicky přívětivému životnímu stylu.

Likvidace vozidel Slivenec. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Slivenec.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Slivenec – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.