Ekologická likvidace vozidel Sluštice – Odtah Autovraků

O Úchvatné Obci Sluštice

Obec Sluštice, perla středních Čech, je výjimečná svou přírodní krásou a úžasnou historií. Tato idylická obec, ležící jen kousek od rušné Prahy, je proslulá svými půvabnými domy, starobylými kostely a impozantní přírodou. Jedinečnost Sluštic ještě umocňuje jejich pečlivý přístup k udržitelnosti a ochraně životního prostředí.

Ekologie v Slušticích

Ekologie je pro obyvatele Sluštic nejen slovem, ale i konkrétními činy. Považují se za součást přírody a dbají na to, aby jejich každodenní aktivity byly v souladu s jejími zásadami. Aktivně se zasazují o omezení produkce odpadů a podporu recyklace, což jim umožňuje chránit a zachovávat krásu a rozmanitost místního ekosystému.

Ekologická Likvidace Vozidel

Naše společnost je hrdá na to, že může být součástí ekologických snah obce. Poskytujeme služby ekologické likvidace vozidel, které jsou v souladu s nejnovějšími environmentálními standardy. Tím pomáháme obci dosáhnout jejích ekologických cílů a zároveň poskytujeme obyvatelům bezpečnou a udržitelnou možnost, jak se zbavit svých starých nebo nepoužívaných vozidel.

 • Naše ekologická likvidace je efektivní a bezpečná – odebíráme staré vozy, abychom zabránili jejich škodlivým účinkům na životní prostředí.
 • Provádíme odtah autovraků, takže nemusíte řešit náročný proces odstranění starého vozidla.
 • Používáme postupy, které maximalizují možnost recyklace a minimalizují produkci odpadu.

Nabízíme tyto služby nejen v Slušticích, ale také v celém regionu středních Čech a v Praze. Naše práce je klíčová pro zachování krásy a čistoty tohoto regionu a jsme hrdí na to, že můžeme přispět k jeho udržitelné budoucnosti.

Likvidace vozidel Sluštice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Sluštice.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Sluštice – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.