Ekologická likvidace vozidel Strančice – Odtah Autovraků

Strančice: Malý klenot v srdci středních Čech

Ležící mezi zelenými kopci a klidnými lesy, Strančice je obec, která představuje čistotu a krásu přírody. Tato malebná obec ve středních Čechách je symbolem harmonie mezi člověkem a přírodou, a přestože je malá, je velmi silná v ekologickém pohledu. Nádherné okolí je domovem mnoha druhům flory a fauny, a její obyvatelé se zavázali chránit toto bohatství.

Ekologie: Srdce Strančic

Ekologie je v Strančicích nesmírně důležitá. Obyvatelé jsou si vědomi svého dopadu na životní prostředí a snaží se minimalizovat svůj uhlíkový otisk. Přijímají ekologické zvyky, jako je třídění odpadu a udržitelné zemědělství, což umožňuje obci udržovat svou krásu a čistotu.

Navíc se obec snaží podporovat ekologické služby, které by pomohly udržet její životní prostředí zdravý a čistý. Jedním z těchto služeb je ekologická likvidace vozidel.

Ekologická likvidace vozidel: Naše služby v Strančicích

Naše firma je hrdá na to, že poskytuje služby ekologické likvidace vozidel v Strančicích. Chápeme, jak je důležité chránit naše přírodní prostředí a snažíme se toho dosáhnout tím, že umožňujeme likvidaci autovraků ekologicky způsobem. Naše služby zahrnují:

 • Odtah autovraků: Bez ohledu na stav nebo typ vašeho vozu, poskytujeme bezproblémový odtahový servis. Naše týmy jsou vybaveny nejmodernějšími odtahovými vozidly, které mohou manipulovat s jakýmkoli vozem.
 • Bezpečná likvidace: Bezpečnost je naší nejvyšší prioritou. Likvidujeme vaše vozidla na certifikovaných místech likvidace, aby bylo zajištěno, že žádné škodlivé látky neuniknou do životního prostředí.
 • Recyklace vozidel: Odpad z vašeho vozidla je recyklován na maximum, aby se minimalizoval odpad a maximalizovala recyklace. Naše služby jsou v souladu s nejnovějšími normami EU.

Věříme, že naše služby pomáhají udržovat Strančice čisté a zdravé, a jsme hrdí na to, že jsme součástí jejich ekologických snah.

Likvidace vozidel Strančice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Strančice.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Strančice – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.