Ekologická likvidace vozidel Svémyslice – Odtah Autovraků

O Klenocích Českého Ráje – Svémyslicích

Svémyslice jsou malá, ale nádherná obec, skrytá v srdci středních Čech, která si zachovává svůj vlastní jedinečný šarm. Klenotem obce je její působivá příroda a pestrost krajiny, která láká návštěvníky z celého kraje a dokonce i z celé země.

Krajina a ekologie

V Svémyslicích se nachází řada přírodních rezervací a parků, které jsou domovem pro různé druhy rostlin a zvířat. Tato obec je skvělým příkladem toho, jak může být moderní život harmonicky sladěn s ochranou a udržitelností životního prostředí. Místní obyvatelé a samospráva se zavázali k udržení této jedinečné krajinné a ekologické rovnováhy.

Ekologická likvidace vozidel

V souladu s tímto závazkem k ochraně přírody a udržitelnosti, naše firma nabízí služby ekologické likvidace vozidel. Chápeme, že auta, která už neprojedou ani metr, mohou představovat vážné ekologické riziko. Proto jsme se rozhodli přijmout kroky ke snížení tohoto dopadu a poskytujeme komplexní řešení, od odtahu až po recyklaci a ekologickou likvidaci vozidel.

Naše služby v Svémyslicích

 • Odtah nechtěných a nepotřebných vozidel z jakéhokoliv místa v obci a okolí.
 • Bezpečná a ekologická likvidace vozidel podle nejpřísnějších environmentálních norem.
 • Recyklace a zpracování materiálů z vozidel, k jejich možnému opětovnému využití.

Naše služby jsou v souladu s naším silným závazkem k ochraně a udržitelnosti životního prostředí. V Svémyslicích a v celém regionu středních Čech jsme tu, abychom zajistili, že stará auta budou odstraněna a zlikvidována způsobem, který je v souladu s hodnotami této krásné a jedinečné obce.

Likvidace vozidel Svémyslice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Svémyslice.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Svémyslice – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.