Ekologická likvidace vozidel Veleslavín – Odtah Autovraků

O Veleslavínu

Veleslavín je jedinečná městská část nacházející se v severozápadní části Prahy. Tento klidný a malebný kout metropole je známý svou historickou architekturou, zelenými prostory a silným pocitem komunity.

Historie a architektura
Veleslavín má bohatou historii, která sahá až do 10. století. Mezi jeho architektonické skvosty patří například barokní kostel svatého Ondřeje nebo Veleslavínský zámek, dnes využívaný jako knihovna.

Zelené prostory
Veleslavín je obzvláště populární mezi rodinami s dětmi a milovníky přírody, díky svým mnohým parkům a zeleným prostranstvím. Zahrnuje oblasti jako je Divoká Šárka nebo Ladronka, které jsou ideální pro pikniky, procházky, cyklistiku a další venkovní aktivity.

Naše angažovanost v oblasti ekologie

V duchu zachování krásy a čistoty Veleslavína a přilehlých oblastí se naše firma zavázala k provozování služeb v oblasti ekologie. Naše služby zahrnují:

Ekologická likvidace vozidel

Provádíme bezpečnou a zodpovědnou likvidaci vozidel, které již nejsou v provozuschopném stavu.
Používáme moderní techniky a procesy, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí.
Zajistíme recyklaci použitelných materiálů a bezpečné zneškodnění potenciálně nebezpečných látek.
Odtah autovraků

Nabízíme rychlý a efektivní odtah autovraků z jakékoliv lokality v Praze a středních Čechách.
Pomáháme udržovat naše město a obce čisté a bezpečné odstraněním nepoužívaných nebo opuštěných vozidel.
Věříme, že naše služby přispívají k udržitelnosti a kráse Veleslavína a celého regionu středních Čech. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí tohoto úsilí.

Likvidace vozidel Veleslavín. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Veleslavín.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Veleslavín – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.