Ekologická likvidace vozidel Vestec – Odtah Autovraků

O nádherné obci Vestec

Vestec je malebná obec ležící jen několik kilometrů jižně od hlavního města Prahy. Vestec je obklopen nádhernou přírodou, která přináší do života jeho obyvatel pocit klidu a harmonie. Vestec je také známý svým silným zaměřením na ekologii a udržitelný rozvoj.

Vestec a ekologie

V obci Vestec je velmi důležitá ekologie. Obyvatelé a správa obce se snaží udržovat harmonický vztah s přírodou a chránit ji pro budoucí generace. K tomu přispívají také lokální podniky, které se zaměřují na ekologické služby.

Ekologická likvidace vozidel a odtah autovraků v obci Vestec

Jednou z takových společností je naše firma, která poskytuje služby v oblasti ekologické likvidace vozidel a odtahu autovraků. Naše služby jsou v souladu s ekologickými cíli obce Vestec a pomáhají udržovat místní přírodu v čistotě.

Naše služby zahrnují:

 • Ekologickou likvidaci vozidel: Nabízíme likvidaci vozidel, která je provedena podle nejpřísnějších ekologických standardů. Všechny součásti vozu jsou recyklovány nebo zlikvidovány způsobem, který minimalizuje dopad na životní prostředí.
 • Odtah autovraků: Naše firma provádí také odtah autovraků. To znamená, že se staráme o odstranění starých, nepoužívaných vozů, které mohou představovat nejen vizuální, ale také ekologický problém.

Nabízíme tyto služby nejen v obci Vestec, ale také v celé Praze a středních Čechách

Naše firma se snaží přispět k ekologickým cílům nejen obce Vestec, ale také celé Praze a středních Čech. Naše ekologické služby v oblasti likvidace vozidel a odtahu autovraků jsou k dispozici pro všechny, kteří chtějí pečovat o své okolí a přispět k jeho ochraně.

Likvidace vozidel Vestec. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Vestec.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Vestec – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.