Ekologická likvidace vozidel Vyšehrad – Odtah Autovraků

Vyšehrad: Zelený poklad Prahy a Domov pro Ekologickou Likvidaci Vozidel

Vyšehrad, jedna z nejstarších a nejvýznamnějších částí Prahy, se vyznačuje svou bohatou historií a přírodní krásou. Toto městské pevnostní opevnění, původně založené již v 10. století, se pyšní nejen svými historickými památkami, jako je gotický kostel svatého Petra a Pavla a hřbitov Slavín, ale také rozsáhlými zelenými prostory, které dávají Vyšehradu jedinečný charakter.

Vyšehrad a Ekologie

V kontextu ekologie je Vyšehrad vynikajícím příkladem úcty k přírodě a udržitelnosti. Toto místo je plné stromů a parků, kde si místní obyvatelé i návštěvníci mohou užít klidu a pohody. Udržování čistoty a ekologické rovnováhy je pro obyvatele Vyšehradu důležité a velmi na srdci.

Ekologická Likvidace Vozidel a Odtah Autovraků

V souladu s touto zelenou filosofií jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout ekologickou likvidaci vozidel a odtah autovraků ve Vyšehradě a v širších středních Čechách. Naše firma je zaměřená na:

 • Ekologickou likvidaci vozidel: Nabízíme odborné služby v oblasti likvidace vozidel s důrazem na ochranu životního prostředí. Staráme se o to, aby byly všechny součástky aut, které mohou být recyklovány, správně zpracovány a opětovně využity.
 • less
  Copy code

 • Odtah autovraků: Nabízíme také odtah autovraků z jakékoliv lokality. Díky našim službám může být proces likvidace vozidla co nejjednodušší a nejméně stresující pro majitele vozidla.

Vážíme si krásy a historické hodnoty Vyšehradu a jsme odhodláni přispívat k udržitelnosti a ekologické rovnováze tohoto místa naší prací. Naše služby jsou k dispozici pro všechny, kdo potřebují likvidovat své vozidlo způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí a v souladu s nejnovějšími ekologickými standardy.

Likvidace vozidel Vyšehrad. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Vyšehrad.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Vyšehrad – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.