Ekologická likvidace vozidel Davle – Odtah Autovraků

O kouzlu a ekologii v Davli

Davle, malá, ale vitální obec ležící na soutoku řek Vltavy a Sázavy, se může pochlubit nádhernou přírodou a bohatou historií. Tato obec, položená jen několik kilometrů jižně od Prahy, vás okouzlí svým klidem a malebností.

Přírodní bohatství

Příroda v Davli je jedinečná a nesmírně rozmanitá. Rozlehlé lesy, které obklopují obec, a krásné řeky nabízejí nespočet možností pro turistiku, cyklistiku nebo vodní sporty. Naše firma si uvědomuje hodnotu tohoto přírodního bohatství a proto se snažíme o jeho ochranu a udržitelnost.

Ekologická likvidace vozidel

V současné době se významně zaměřujeme na ekologickou likvidaci vozidel. Rozumíme, že autovraky mohou mít devastující dopad na naše životní prostředí, zejména na tak bohaté a rozmanité, jako je to v Davli. Stará a nepotřebná auta mohou způsobovat znečištění půdy a podzemních vod a mohou být i nebezpečná pro obyvatele.

Proto jsme se rozhodli nabídnout služby, které zahrnují:

 • Odtah vozidel: Nabízíme profesionální odtahové služby, abychom zajistili, že stará a nepotřebná vozidla nezůstanou opuštěná na veřejných prostranstvích nebo na soukromých pozemcích.
 • Ekologická likvidace: Zajistíme, že všechny části auta budou recyklovány nebo likvidovány správným a bezpečným způsobem, aby nedošlo k žádnému škodlivému úniku do životního prostředí.

Společnost je zde pro všechny obyvatele Davle a okolních obcí, včetně středních Čech. Jsme hrdi na to, že můžeme přispět k ochraně a zachování krásy našeho kraje. Díky našemu přístupu zajišťujeme, že i příští generace budou moci vychutnávat přírodní bohatství, které Davle a střední Čechy nabízí.

Likvidace vozidel Davle. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Davle.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Davle – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.