Ekologická likvidace vozidel Holyně – Odtah Autovraků

O Holyni

Holyně je malebná obec ležící v srdci středních Čech. Její kouzlo spočívá v klidné atmosféře, krásné přírodě a starobylých staveních, které dotváří jedinečný obraz tohoto místa. Je to místo, kde je příroda doslova na dosah ruky, a kde si lze užít klidného života mimo ruch velkoměsta.

Ekologie v Holyni

Holyně je známá svým závazkem k ochraně přírody a udržitelnosti. Obec se snaží podporovat ekologické chování a to vede k tomu, že obyvatelé a podnikatelé jsou si plně vědomi svých povinností vůči životnímu prostředí.

Ekologická likvidace vozidel

Jednou z forem, jak obec chrání životní prostředí, je podpora ekologické likvidace vozidel. Tento proces zajišťuje, že staré a nepotřebné automobily nekončí na nelegálních vrakovištích, kde by mohly kontaminovat půdu a vodu. Naopak, auta jsou odborně rozebrána a recyklována, aby se z nich využily všechny možné součásti a materiály.

Náš přínos

Naše firma je hrdá na to, že se může podílet na ekologické likvidaci vozidel v Holyni a okolí. Naším posláním je pomáhat obci a jejím obyvatelům chránit jejich přírodní bohatství tím, že poskytujeme bezpečnou a zodpovědnou likvidaci vozidel.

 • Odtah vozidel: Nabízíme odtah nepotřebných vozidel přímo z vašeho domova nebo podnikání. Bez ohledu na stav vozu zajistíme jeho bezpečný a rychlý transport na místo likvidace.
 • Ekologická likvidace: Všechna auta, která nám svěříte, budou odborně a ekologicky zlikvidována. To znamená, že všechny součásti a materiály budou buď recyklovány, nebo pokud je to možné, znovu použity.
 • Respekt k přírodě: Při všem, co děláme, máme na paměti respekt k přírodě. Máme na srdci nejen Holyni a její obyvatele, ale také celkový dopad naší práce na planetu.

Naše firma je tu pro vás, abychom vám pomohli udržovat Holyně tak krásnou a zelenou, jak jen je to možné. Věříme v sílu společenství a v to, že společnými silami můžeme udržet naši obec a naši planetu zdravou a životaschopnou pro generace, které přijdou po nás.

Likvidace vozidel Holyně. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Holyně.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Holyně – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.