Ekologická likvidace vozidel Karlín – Odtah Autovraků

O městské části Karlín

Karlín je malebná městská část Prahy, která se nachází na pravém břehu Vltavy, právě na severovýchod od historického centra města. Od svého založení v roce 1817, Karlín zůstává jedním z klíčových průmyslových a obchodních center Prahy. Je to také domov pro mnoho moderních kancelářských budov, obchodů, restaurací a kaváren, které kontrastují s tradičními historickými stavbami.

Karlín je známý svou úžasnou architekturou, ale také svým závazkem ke kvalitě života a udržitelnosti. Obyvatelé Karlína oceňují zelené prostory, včetně parku Karlínského náměstí, které je místem k relaxaci a volnočasových aktivit.

Karlín a Ekologie

Nedílnou součástí tohoto ducha udržitelnosti je zájem o ekologii. Obyvatelé a podniky v Karlíně si uvědomují, jak důležité je chránit naše životní prostředí, ať už jde o snižování emisí CO2, recyklaci, nebo třeba o ekologickou likvidaci aut.

Karlín se snaží být vzorem v ekologické odpovědnosti. V této městské části, společnosti a jednotlivci jsou povzbuzováni k tomu, aby se aktivně zapojili do ochrany životního prostředí a přispívali k udržitelnému růstu města.

Ekologická likvidace a odtah vozidel v Karlíně

Naše firma je jednou z těch, které se snaží přispět k tomuto cíli. Specializujeme se na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem v Praze a středních Čechách, včetně Karlína. Naše služby nejenže pomáhají udržovat městské ulice čisté a bezpečné, ale také přispívají k ochraně životního prostředí.

Nabízíme následující služby:

 • Ekologická likvidace vozidel: Bezpečně a efektivně likvidujeme staré a nepotřebné vozidla, přičemž se z nich recyklují všechny recyklovatelné materiály.
 • Odtah vozidel: Pokud je vozidlo nepojízdné nebo považováno za vrak, zajistíme jeho bezpečný odtah.
 • Služby v oblasti Prahy a středních Čech: Ať už jste kdekoli v Praze nebo středních Čechách, jsme připraveni vám pomoci.

Přispějte k čistotě a udržitelnosti Karlína – a celé Prahy – tím, že využijete našich ekologických služeb likvidace a odtahu vozidel.

Likvidace vozidel Karlín. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Karlín.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Karlín – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.