Ekologická likvidace vozidel Kobylisy – Odtah Autovraků

O Kobylisích

Kobylisy jsou jednou z nejkrásnějších a nejzelenějších městských částí Prahy, nacházející se na severu hlavního města. Tato oblast je bohatá na přírodní krajinu a historické památky, včetně opevnění z dob druhé světové války a základny pro procházky v přírodě v Trojské kotlině. Je tato městská část ideální pro ty, kdo hledají klid a pohodu uprostřed přírody, a přitom chtějí být blízko pulzujícího srdce metropole.

Ekologie v Kobylisích

Kobylisy jsou obecně známy svým závazkem k ochraně životního prostředí. Přírodní rezervace a parky, jako je přírodní park Šárka-Lysolaje, jsou ústředním prvkem této oblasti. Její obyvatelé jsou hrdí na svou zelenou obec a jsou odhodláni chránit a zachovat její přírodní krásu.

Ekologická likvidace vozidel

Ale co když máte staré auto, které už není v provozu, a potřebujete se ho zbavit? Je důležité postupovat tak, aby se minimalizoval dopad na životní prostředí. Vstoupíme my, naše společnost, která se specializuje na ekologickou likvidaci vozidel. Nabízíme kompletní služby pro odstraňování autovraků, včetně odtahu, v souladu s nejnovějšími ekologickými standardy. Zajistíme, aby vaše auto bylo zlikvidováno způsobem, který je co nejšetrnější k životnímu prostředí.

Naše služby

 • Odtah vozidel: Pokud nemůžete vozidlo přivézt k nám, my přijedeme za vámi. Provádíme odtahy v celé Praze a středních Čechách, včetně oblasti Kobylisy.
 • Ekologická likvidace: Zajistíme, aby vaše auto bylo zlikvidováno ekologickým způsobem. To zahrnuje odstranění všech škodlivých látek a recyklaci částí, které lze znovu použít.
 • Certifikovaná služba: Naše služby jsou plně certifikované a v souladu se všemi příslušnými zákony a nařízeními.

Ve světě, kde je ekologie stále důležitější, je naší prioritou zajišťovat, že naše služby jsou prováděny tak, aby byl dopad na životní prostředí co nejmenší. Kobylisy a okolní oblasti si zaslouží takovou péči a my jsme hrdí, že jim ji můžeme poskytnout.

Likvidace vozidel Kobylisy. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Kobylisy.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Kobylisy – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.