Ekologická likvidace vozidel Kosoř – Odtah Autovraků

O Kosoři

Kosoř je malebná vesnice, která se nachází na kopci nad řekou Vltavou na jihozápad od Prahy. Její úžasné okolí nabízí nádherný výhled na panoramata Prahy, přičemž je obklopena překrásnou přírodou a klidem venkova.
Vesnický život v Kosoři je velmi spojený s ekologickými hodnotami a udržitelným způsobem života. Obyvatelé jsou hrdí na to, že žijí v souladu s přírodou a respektují její hodnoty. Je to komunita, která podporuje ekologické inovace a usiluje o minimalizaci svého dopadu na životní prostředí.

Ekologická Likvidace Vozidel a Odtah

Naše firma je předním poskytovatelem služeb v oblasti ekologické likvidace vozidel a odtahu. Jsme zaregistrováni u Státního úřadu pro jadernou bezpečnost a dodržujeme všechna příslušná nařízení a normy pro likvidaci vozidel. Poskytujeme následující služby:

 • Odtah vozidel: Provádíme rychlý a bezpečný odtah vozidel z jakéhokoli místa v Praze a středních Čechách, včetně Kosoře.
 • Ekologická likvidace: Vozidla likvidujeme v souladu s nejnovějšími ekologickými standardy. Tento proces zahrnuje bezpečné odstranění a recyklaci všech materiálů a součástí vozidla.
 • Recyklace součástí: Všechny kovy, plastové a skleněné součásti jsou řádně zpracovány a recyklovány, aby se minimalizoval dopad na životní prostředí.

V naší firmě jsme hrdí na to, že přispíváme k ochraně životního prostředí a podporujeme udržitelné životní hodnoty komunity v Kosoři a okolí. Naše služby jsou navrženy tak, aby zajišťovaly, že stará a nevyužitá vozidla jsou bezpečně a ekologicky likvidována, zatímco naše zákazníky zbavujeme starostí spojených s odtahem a likvidací vozidel.

Likvidace vozidel Kosoř. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Kosoř.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Kosoř – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.