Ekologická likvidace vozidel Říčany – Odtah Autovraků

Říčany, Město Harmonie a Zeleně

V srdci středních Čech leží Říčany, město známé svými krásnými přírodními scenériemi, historickými památkami a otevřenými obyvateli. Tato oblast se může pochlubit širokým spektrem turistických tras a cyklistických stezek, které vás provedou nejen městským centrem, ale i okolními lesy a poli.

Ekologie v Říčanech

Ekologie je jedním z klíčových prvků, kterými se Říčany pyšní. Obyvatelé města a jeho vedení se intenzivně zaměřují na udržitelnost a ochranu životního prostředí. Je to patrné nejen z množství zeleně, která obklopuje město, ale také z různých environmentálních iniciativ, které se zde pravidelně konají.

Ekologická Likvidace Vozidel

Jednou z takových iniciativ, která je v souladu s ekologickou filosofií Říčan, je ekologická likvidace vozidel. Je to proces, který minimalizuje negativní dopady starých a nepotřebných vozů na životní prostředí. Nejenže se tím zabraňuje škodlivým emisím a úniku toxických materiálů do půdy a vodních zdrojů, ale také se tak získávají cenné materiály pro recyklaci.

Naše Služby

Naše firma poskytuje ekologickou likvidaci vozidel v Praze a středních Čechách, včetně oblasti Říčany. Naše služby zahrnují:

 • Odtah nepotřebných vozů: Bez ohledu na stav vozidla zajistíme jeho bezpečný odtah.
 • Ekologickou likvidaci: Proces, který zajišťuje, že z vašeho auta neunikne žádná škodlivá látka do životního prostředí.
 • Recyklaci materiálů: Využíváme moderní technologie, které umožňují maximalizovat využití materiálů z vašeho vozu.

Jsme hrdi na to, že naše služby přispívají k ochraně a udržitelnosti životního prostředí v Říčanech a širším okolí. Přidejte se k nám a podpořte naše snahy o čistší a zelenější budoucnost.

Likvidace vozidel Říčany. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vystavíme Vám zdarma Protokol o ekologické likvidaci, který je potřeba pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Odtah vozidla zajistíme i v obci/městské části Říčany.

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

Ekologická likvidace vozidel - Odtahovka

Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme z celé Prahy a Středočeského kraje. 

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní číslo:

 • 606 272 373  (příjem likvidací – operátorka)
 • 722 111 133    (příjem likvidací – operátor)
 • 380 426 420  (pevná linka)

Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Odtah vozidla nebo autovraku provedeme pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Vystavíme Vám Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla nezbytný a ten Vám předáme při převzetí vozidla.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Každý, kdo se zbavuje svého starého vozu, by ho měl předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků.

Celý proces, od zavolání po odtah až po samotnou likvidaci vozu, probíhá rychle a snadno a zahrnuje pouze 6 jednoduchých kroků! Přesný postup likvidace si můžete přečíst zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

 • Kontaktujte nás na tel. čísle +420 606 272 373.telefon likvidace vozidel
 • Domluvme si termín, který Vám nejvíce vyhovuje pro odtah Vaše autovraku k ekologické likvidaci
 • Přijedeme a odtáhneme Vaše vozidlo k nám, kde vozidlo ekologicky zlikvidujeme
 • Zdarma Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který Vám předáme hned při odtahu
 • odtahovka likvidace vozidelOdhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na příslušném úřadě. Dnes je již možné vozidlo odhlásit na libovolném dopravním inspektorátu.
 • Zrušíte svou pojistnou smlouvu o povinném ručení u příslušné pojišťovny

Ekologická likvidace vozidel Říčany – spádová oblast: Praha

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

K rychlé a bezproblémové likvidaci Vašeho starého auta je potřeba mít připravené dokumenty, dačice likvidace vozidelkterými řidič odtahového vozidla zkontroluje, že jste majitelem vozu (nebo že máte oprávnění majitele zastupovat) a zda vůz který likvidujete je skutečně vozem, který se má fakticky zlikvidovat.

Kompletní seznam dokladů potřebných pro snadnou likvidaci vozu naleznete zde nebo nám zavolat na +420 606 272 373.

Nejčastější dotazy:

 •   Máte doma vůz, který by si již zasloužil jít na odpočinek, ale Vy si nejste jisti, co to vlastně ta ekologická likvidace znamená?
 •   Ocitli jste se v nestandardní situaci, jako třeba že nejste majitelem vozu, ztratil jste potřebné dokumenty nebo registrační značky?
 •   Nechal jste do svého auta nainstalovat levnější LPG pohon a teď nevíte, zda budete moci vůz ekologicky zlikvidovat?
 •   Chtěl by jste si se svého starého vozu vzít nějakou „památku“ či náhradní díly do jiného auta a nevíte zda můžete?

Tyto, i další, nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde. Pokud však ani tam nenajdete odpověď na Vaši otázku,  neváhejte a napište nám na auta.bechyne@seznam.cz nebo likvidacevozidla@gmail.com a my Vám rádi odpovíme a popřípadě aktualizujeme rubriku dotazů.

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.